Оренда рекламних конструкцій

             Мобільні рекламні конструкції надзвичайно прості у використанні й можуть бути зібрані за короткий час без будь-яких інструментів. Дані конструкції зазвичай використовується для виставкових експозицій, місцях продажу, конференціях та при оформленні офісів. Найпопулярнішим з даних конструкцій є павуки (X-banner), прес-волли, та рол-апи.

           Інформаційний банер на мобільній конструкції – буде практичним вказівником при вході в хол для відвідувача, який прийшов на семінар, виставку чи презентацію.

       Зовнішня реклама гарантує більшу впізнаваність ваших товарів та послуг, та є одним з перевірених і стабільним видом реклами.

            Прес волл (press wall), бренд волл (brand wall) – є однією з різновиду банерних конструкцій, що представляють собою стенди. Конструкції для банерів можуть бути, як і стандартних розмірів, так і виготовлені на замовлення будь-якої конфігурації та розміру. Дані конструкції зовсім не обов’язково купувати, їх можна взяти в оренду на необхідний для вас час. Комплект каркасу є дуже зручним і компактним. Металеві частини каркасу знаходяться в сумці.

              X-danner на прокат невелика та проста конструкція,  призначена для промо- акцій, при  проведенні семінарів, презентацій та виїзних виставок для швидкого і легкого оформлення вітрин та офісів.

  Оренда конструкції павук або стійка-павук на прокат складається та розкладається протягом декількох хвилин та мають компактні розміри в упакованому стані.

             Рол-ап (Roll up) – мобільний рекламний стенд особливість якого є реклама, яка знаходиться в основі конструкції.  Даний стенд дозволяє вільно розкручувати та скручувати рекламне полотно за пару хвилин в потрібному місці. Один кінець банерної тканини кріпиться до ролети в основі конструкції, а інша сторона до алюмінієвої планки, з неї можна легко витягнути полотно, та замінити на інше.