Друк на холсті

      Одним з найпопулярніших сучасних тенденцій в  інтер’єрному дизайні це  прикраса офісів та квартир репродукціями і зображеннями, які надруковані на полотні (холсті).

            Друк на холсті – це можливість зробити навіть найпростішу фотографію  чи зображення  більш цікавіше та природніше з точки зору живопису. Виготовленою картиною, яка надрукована на холсті ви зможете прикрасити кімнату, квартиру та безліч приміщення.

             Холст – це матеріал, який традиційно використовується декораторами, художниками та дизайнерами інтер’єрів для втілення своїх творчих ідей.

Його властивість гарної передачі кольору, якою володіє художнє полотно, а також дозволяє друкувати на ньому будь-які зображення з найдрібнішою деталізацією і широким спектром.

Чудовим подарунком на іменини чи день народження стане надруковане на холсті фото чи репродукція картини.

             Друк на холсті використовують, як інтер’єрне оформлення студій, салонів краси, як елемент дизайну та оздоблення під час проведення певних виставок,конференцій,семінарів, та будь -яких приміщень.    

 Після того, як ви оберете зображення або фотографію, а також повідомите нам свої побажання, ми перейдемо до виготовлення вашої роботи.   Роботу надруковану на холсті, зазвичай вставляють у підрамник.    

         Розрахувати своє замовлення !